Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Whatsapp Destek Hattı

Çağrı Merkezi
WhatsApp Destek Hattı

YAHYA KEMAL VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ

Yahya Kemal Vaillant Kombi Servisi olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul’un tüm Bölgelerinde faaliyet gösteren firmamız VAİLLANT kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir.

Yahya Kemal Vaillant Kombi Servisi olarak kombilerinizin tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Vaillant Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak Yahya Kemal Vaillant Servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Servis organizasyon bölümü tarafından; ekibimiz müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır. Eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır.Yahya Kemal Vaillant Kombi Servisi ve bakımı için bize 0212 544 06 69 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

YAHYA KEMAL VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ

Kombiler doğal gazla çalışan cihazlardır. Doğal gaz diğer yakıtlara göre çevreci ve temizdir. Buna rağmen kombinizde doğal gazın yanması sonucu çeşitli atıklar oluşabilir. Bu pislikler kombinizin ilgili yerlerini kirleterek veya tıkayarak kombinizin ömrünü kısaltır. Bu sebepten dolayı Vaillant kombinizin sık sık arızalanmasına neden olabilir. Kombinizin ömrünün uzun olması ve oluşabilecek arızaların önüne geçmek için Vaillant kombinizin bakımını düzenli bir şekilde her yıl yaptırmalısınız.

ACİL YAHYA KEMAL VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ

Vaillant Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize servis desteği sağlıyoruz. Profesyonel teknikerlerimiz ile birlikte güler yüzlü çağrı merkezi ekiplerimiz de haftanın her günü telefon başında sizlerden gelen çağrılara bütün samimiyeti ile geri dönüş yapıyor ve sorularınızı yanıtlayarak ürünleriniz hakkında detaylı bilgiler sunuyor.

PROFESYONEL UZMAN KADRO

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile VAİLLANT Kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

7/24 KOMBİ SERVİS HİZMETİ

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca VAİLLANT kombi teknik servisi, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

1 YIL GARANTİLİ YEDEK PARÇA

Vaillant Kombi Servisi ve kombi bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Ve Güvenilir Servis
Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları
Geniş Yedek Parça Stoğu